Baumit

Idėjos ateičiai.

PLYTELIŲ KLOJIMO SISTEMA

Keraminės plytelės – gana brangi danga. Tam, kad investicija būtų naudinga, labai svarbu naudoti aukštos kokybės, patikimą plytelių klojimo sistemą. Profesionalūs plytelių klijai, parinkti pagal plytelių rūšį, paviršiaus medžiagą, tipą garantuoja tvirtumą, lankstumą ir puikų sukibimą.PAGRINDAS GRINDIMS

Baumit Baumacol užtikrina lengvą, patogų ir greitą plytelių klojimą. Danga, suformuota naudojant šias priemones, išlaiko savo vertę ilgus metus.

  PAGRINDAS   GRINDIMS

PAGRINDAS PLYTELĖMS

Pagrindinis profesionalaus plytelių klojimo reikalavimas – tvirtas, apkrovą išlaikantis, lygus paviršius. Todėl būtina pašalinti seną grindų dangą, klijus, skiedinių ir dažų likučius. Prieš klojant plyteles taip pat reikia panaikinti pagrindo nelygumus, taisyklingai užpildyti didesnius plyšius ir siūles.

DRĖGMĖS IZOLIACIJA

DRĖGMĖS IZOLIACIJA

Lauke suklotas plyteles ir keramiką neigiamai veikia gamtos reiškiniai – lietus, sniegas, šlapdriba. Naudodami „Baumit DichtungsSchlämme“, tobulai izoliuosite terasų, balkonų ir kitų išorinių pastato dalių paviršius. Patikima apsauga nuo drėgmės – racionalus būdas statinio funkcionalumui ir estetikai išlaikyti.

TINKAMI KLIJAI

Keraminės plytelės yra kokybiškos, ilgaamžės ir atsparios išorės veiksniams. Plati spalvų gama, raštų ir medžiagų asortimentas išlaisvina fantaziją. Tam, kad galutinis rezultatas būtų patikimas ir estetiškas, reikalingi kruopščiai parinkti klijai. Juk atsparumas ir grožis turi išlikti daugybę metų.

MŪSŲ PRODUKTAI

Baumit Plytelių klijavimo sistema:
- Baumit Baumacol FlexTop
- Baumit Baumacol FlexUni/ Flex
- Baumit Baumacol Basic
Paviršių išlyginimas
- Baumit Baumacol Preciso
Baumit Siūlių užpildai:
- Baumacol PremiumFuge
- Baumacol Silikon
Baumit Hidroizoliacija:
- Baumacol Proof
- Baumacol Protect

MŪSŲ PRODUKTAI