Baumit

Idėjos ateičiai.

Baumit – išskirtinės parodos dalyvė 2017

„Resta“ – tarptautinė statybų ir remonto sektoriaus paroda, pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą. Didžiausiame tokios tematikos renginyje Baltijos šalyse pristatomi inovatyvūs sprendimai, skirti profesionalams ir produktų, paslaugų naudotojams. 

08.09.2017

Patikimi sprendimai ateičiai

Parodoje šiemet dalyvavo ir „Baumit“. Kompanija pristatė pažangią sistemą „Open“, naujos kartos smeiges „StarTrack“ ir priemones unikaliam fasado dizainui.

„Baumit“ vizija – sveika, efektyviai energiją taupanti, graži gyvenamoji aplinka. Kompanija sistemingai kuria produktus tam, kad namai taptų įkvepiančia, jėgas grąžinančia erdve. Gražesnis, saugesnis, šiltesnis gyvenimas – universali idėja, vienijanti „Baumit“ ekspertų komandą ir kiekvieną žmogų.

Vienas inovatyvių sprendimų, padedančių įgyvendinti viziją – „Baumit Open“ sistema su „StarTrack“ smeigėmis. Tai patikimas pasirinkimas naujo namo statybai ir seno renovacijai. Sudėtinės šios sistemos medžiagos yra pralaidžios garams, todėl leidžia sienoms kvėpuoti. Tai padeda sukurti optimalias vidaus sąlygas visais metų laikais.

 

Unikalumas ir ilgaamžiškumas – vienijančios vertybės

Parodos metu „Baumit“ dėmesį skyrė ir kitoms fasado idėjoms. Išraiškinga, unikali statinio išorė kuriama ne tik spalvomis, bet ir tekstūra. Puikus būdas tokiam požiūriui įgyvendinti – modeliuojamasis tinkas „CreativTop“. Naudojant jį, lengva suformuoti lygius, raižytus, dryžuotus, brūkšniuotus, grubius, švelnius ir kitokius fasado paviršius.

„Resta“ – patogi erdvė naujiems atradimams. Aktyvus susidomėjimas „Baumit“ produkcija ir klausimai tapo tvirčiausiu įrodymu, kad idėjos ateičiai aktualios visiems: nuo namo projekto kūrėjų, statybos ekspertų, dizainerių iki gyventojų.