Baumit

Idėjos ateičiai.

KAS YRA TINKAS?

Tinkas – tai mineralinė išorinių ir vidinių sienų danga. Ji izoliuoja paviršių nuo neigiamų išorės veiksnių (drėgmės, vėjo, temperatūros pokyčių) ir sudaro pagrindą dažams, viršutinėms dangoms (pavyzdžiui, plytelėms).TINKO PRIVALUMAI

Tinkas apsaugo sieną nuo neigiamo aplinkos poveikio ir slopina triukšmą. Be to, jis sugeria patalpų drėgmę ir ją po truputį skleidžia, jei oras pastate tampa sausas.
Sureguliuotas vidaus patalpų oras garantuoja gerą savijautą ir užtikrina maksimalų komfortą. Statybose geriausia naudoti tokį tinką, kuris padeda sukurti jaukius ir šiuolaikiškus namus.

TINKO  PRIVALUMAI

KAIP PASIRINKTI TINKĄ?

Tinko tipo pasirinkimas priklauso nuo: priemonės paskirties (vidinėms ar išorinėms sienoms), pageidaujamų papildomų savybių (pvz., tinkas gali izoliuoti šilumą, lyginti ypač nelygius paviršius, tikti drėgnoms patalpoms ir panašiai), tinkavimo būdo (skiriami mašininiai ir rankiniai tinkai). 

TINKO  TIPAI

TINKO TIPAI

Tinkai pagal paskirtį klasifikuojami į daugybę tipų:

–  Patalpoms skirtas tinkas gali būti lygaus arba smulkiai grublėto paviršiaus.

–  Šilumą izoliuojantys tinkai, tinkantys vidui ir išorei, užtikrina komfortą ir sumažina šildymo išlaidas.

–  Restauravimo tinkai puikiai tinka drėgnam mūrui nusausinti.

MŪSŲ PRODUKTAI

„Baumit“ tinkai namams suteikia daugiau komforto, o jų naudojimas yra paprastas ir efektyvus. Iš plataus asortimento galite rinktis:

  priemones, skirtas vidaus ir išorės sienų pagrindo paruošimui tinkuoti;
  tinkus vidaus paviršiams;
  tinkus išorės paviršiams;
  išlyginamuosius mišinius;
  šilumą izoliuojančius tinkus;
  stambiagrūdžius tinkus;
  smulkiagrūdžius tinkus;
  specialius produktus;
  kitus reikmenis.

Kilus klausimams dėl produktų pasirinkimo, rekomenduojame pasitarti su „Baumit“ konsultantais. Jie pasiruošę parinkti labiausiai tinkančią priemonę ir paaiškinti, kaip pasiekti geriausius tinkavimo rezultatus.