Baumit

Idėjos ateičiai.

TINKUOJAMA ŠILTINIMO SISTEMA

Kombinuotoji šiltinimo sistema – rinkinys, sudarytas iš termoizoliacinių (šilumą tausojančių) medžiagų. Ji klijuojama prie išorinių pastato sienų ir padengiama tinku. Tokia sistema puikiai tinka naujų statinių statybai ir jau esamų renovacijai.
Šiltinimo sistemą „Baumit“ sudaro:

  tvirtinimo elementai (sistema gali būti tik klijuojama arba papildomai sutvirtinama mechaniškai),
  izoliacinė medžiaga,
  apatinis tinkas su stiklo pluošto tinkleliu,
  viršutinis tinkas.


MAŽESNĖS ŠILDYMO IŠLAIDOS

Tinkuojama šiltinimo sistema užtikrina išorinių pastato sienų sandarumą. Tai leidžia smarkiai sumažinti šildymo išlaidas. Dėl didelio sistemos efektyvumo investiciją galite susigrąžinti per lengvai įvertinamą laikotarpį. Šis šiltinimo sprendimas – veiksmingiausias būdas pinigams taupyti ir gyvenimo kokybei pagerinti.

MAŽESNĖS ŠILDYMO IŠLAIDOS
SUTAUPYKITE DUKART

SUTAUPYKITE DUKART

Atlikus šiluminį pastato atnaujinimą, maksimaliai sumažėja dėl neapšiltintų fasadų atsiradę šilumos nuostoliai. Tam, kad sąlygos efektyviam šildymui būtų optimalios, verta prie sistemos priderinti ir šildymo įrenginių nustatymus. Baumit tinkuojamos Šiltinimo sistemos reikšmingai prisideda prie taupių statybų ir efektyvaus energijos naudojimo. Tokiu būdu tausojami gamtiniai ištekliai, o gyventojai gali patirti finansinę naudą.


PRIVALUMAI

Baumit tinkuojamos šiltinimo sistemos yra taupios ir teigiamai veikia fizinę, psichologinę gyventojų savijautą. Taigi, naudodami šias sistemas galite:

– Efektyviai taupyti energiją ir sumažinti šildymo išlaidas. Tiksli pastato būklės analizė padeda jums lengvai įvertinti konkrečių pokyčių rezultatus.
– Užtikrinti gerą savo ir aplinkinių savijautą. Didelis sistemų pralaidumas orui, inovatyvūs, tačiau paprasti sprendimai suteikia daugiau sveikos gyvenamosios erdvės.
– Pasiekti ilgalaikius rezultatus. Baumit sistemos – ekspertų ir laiko patikrintos, patikimos, ilgaamžės.

PRIVALUMAI
BAUMIT  SISTEMOS

BAUMIT SISTEMOS

Susipažinkite su pagrindinėmis Baumit šiltinimo sistemomis:

- Baumit PRO sistema,
- Baumit STAR sistema,
- Baumit OPEN sistema,
- Baumit NATURE sistema,
- Baumit KLINKER sistema.